május 18., vasárnap
Ma is lusti nap van! 8-kor keltem, 8 dl vizet ittam, és friss vagyok kávé nélkül is. Persze attól még délelőtt kell az energia. 😀 9:30 Reggelire májkrémes kenyér mindenféle zöldséggel. Utána forró gyümölcs tea. 12:30 Töltött csirkecomb, és petrezselymes újkrumpli. Forró tea. 19:00 Májkrémes kenyér a szokásos zöldségekkel. Meleg tea. Ma alaposabban szemügyre vettem… Tovább »
