dagi - avagy a nagy vízkúra kísérlet

május 18., vasárnap

Ma is lusti nap van! 8-kor keltem, 8 dl vizet ittam, és friss vagyok kávé nélkül is. Persze attól még délelőtt kell az energia. 😀 9:30 Reggelire májkrémes kenyér mindenféle zöldséggel. Utána forró gyümölcs tea. 12:30 Töltött csirkecomb, és petrezselymes újkrumpli. Forró tea. 19:00 Májkrémes kenyér a szokásos zöldségekkel. Meleg tea. Ma alaposabban szemügyre vettem… Tovább »

május 17., szombat

Nem keltem túl korán, ma lusti van. Viszont a 8 dl vizet simán elkortyoltam. 🙂 9:30 Reggelire paradicsomos gombóc. Tudom, nem egy reggeli kajának való, de azt kívántam. Utána forró tea. 13:00 Párom tüsténkedett a konyhában, és isteni finom töltött csirkecsombot készített petrezselymes burgonyával. Mondtam neki, hogy már csak ezért is megtartom magamnak. 😀 19:00… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!