dagi - avagy a nagy vízkúra kísérlet

május 12., hétfő

5:30 Elég korán keltem, még jóval a vekker előtt. Ki is használtam gyorsan, és bevedeltem 2 pohár vizet. Közben gép bekapcs, és újabb 1 pohár víz legurít. Próbáltam ébresztgetni a kis hétalvót, de csak nehezen ment. Közben megint elkortyoltam 1 pohár vizet. Jesszus, ma is megvolt a 8 dl! És indulás előtt még mindig úgy… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!