dagi - avagy a nagy vízkúra kísérlet

június 25., szerda

Víz, víz, tiszta víz. Úgy kb. 8 dl. 😀 9:00Nagyon bejött nekem ez a magvas joghurtos csirkemelles dolog. Úgyhogy ma is azt reggelizek. 🙂   13:00 Sóskamártás, fehér kenyérrel. Csakazértis. 😀   Napközben 1,5 liter citromos zöld tea.   18:00 Sült krumpli csípős mártással, húspogácsával. Utána jó forró citromos-mentás tea.  ... Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!