dagi - avagy a nagy vízkúra kísérlet

július 13., vasárnap

Ma igazi sportnapot tartottam. 🙂 Reggel vízivás. 10:00 1 vajas zsömle és zöld tea Déltől 16-ig kint voltam a kutyagolón, és rengeteget sétáltam! 🙂 Fáj is a lában rendesen.  Közben megittam 1 liter 100%-os narancslevet. De hogy  ez ne legyen elég, délután lehordtam a felesleges cuccokat a pincébe (3. emeletről).   19:00 Székelykáposzta fehér kenyérrel…. Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!